Пн-Пт: 9:00 - 20:00
(048)7000010
Заказать звонок

Наша команда

Мы работаем только с профессионалами

 • image

  Юлія Пчелінська

  Викладач. В ILA Еnglish School працює з січня 2018 року. З листопада 2018 р. перейшла в онлайн режим.
  Змалечку цікавилась іноземними мовами та різноманітними культурами.

  • У 2011 р. закінчила Міжнародний Гуманітарний Університет як перекладач англійської та німецької філології. 

  • У 2011 р. пройшла курс по методиці викладання англійскої та отримала Кембріджський сертифікат TKT (Teaching Knowledge Test). 

  • У 2012 р. пройшла курс синхронного перекладу у ШСП ТРІС у місті Одеса. Вже декілька років співпрацює з міжнародними компаніями та має досвід работи за кордоном.

  Юлія вважає, що вивчення мови – це не тільки граматика і лексика, але й можливість задовольнити свої потреби у рості та развитку, особливо у профессіональному житті.

  Любов до музики привела її до співпраці з Одеським Театром Опери та Балету. Юлії пощастило бути прекладачем для таких зірок світової величини, як Хосе Каррерас та Павел Шпорцл. Зараз  проживає і працює у турецькому мустечку Ізмір.
 • image

  Катерина Лішенко

  Катерина працює в ILA з 2021 року. Почала у якості менеджера по роботі з клієнтами, а вже через пів року перейшла на викладання. Спочатку працювала в аудиторії з дітьми наймолодшого віку (від 4 років).

  На даний момент проживає у Німеччині, працює онлайн індивідуально і у групах різного рівня та віку.

  У 2019-2023 рр. отримала диплом бакалавра у Національному Університеті «Одеська Політехніка», спеціалізація «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська». Два курси навчалася з основною німецькою мовою, інші два - з фокусом на англійській. Має диплом з відзнакою.

  У 2023-2025 навчається у німецькому університеті Justus-Liebig-Universität Gießen. Отримує ступінь магістра за спеціалізаціями «Англійська лінгвістика (основна)» і «Англомовна література, культура та медіа-дослідження (додаткова)». Навчається за англомовною програмою, також володіє німецькою на розмовному рівні.

  У своїй роботі найбільше цінує можливість спілкуватися і підтримувати звязок з цікавими людьми, при цьому допомагаючи у вивченні мови.
 • image

  Джозеф Дейвіс

  Співзасновник ILA Еnglish School. Створив логотип школи. Автор назви NNOVATIVE LANGUAGE ADVENTURES. Саме Джозеф розробив концепцію простору, в якому були присутні інноваційні технології як основа успішного навчального процессц.

  Живе та працює в Україні х 2008 року. З тих пір він завжди хотів сприяти позитивним змінам у нашій країні. І у нього це виходить! Сьогодні він готовий ділитися своїми знаннями та досвідом.

  Раз в неділю Джозеф працює з ILA студентами рівня Advanced у рамках курсу ПОДВІЙНИЙ УДАР в парі з Оленою. Більш детально з курсом можна ознайомитись ТУТ.

  Серед багатьох інтересів та захоплень Джозефа можна виділити кулінарію, зокрема його славнозвісні пончики. Декілька років тому він проводив майстер-клас по їх виготовленню спеціально для студентів ILA. Звичайно ж, усі були у захваті від самого процесу приготування та від отриманного результату. В найближчі плани входить обов'язковий повтор цього заходу. Тому слідкуйте за анонсами!
 • image

  Тетяна Майстрова

  Викладач. В ILA Еnglish School працює з вересня 2018 р.

  Родом з Чорноморська. Англійську мову вивчає з дитинства. Мама Тетяни також викладач англійської. Саме вона привила донечці любов до викладання.

  Завершила курси англійскої у Чорноморську. Брала участь у всіх шкільних та міських олімпіадах та конкурсах.

  •  У 2016 р. вступила до ЮНПУ ім. Ушинського, факультет англійської філології.

  З 15 років працювала в модельній сфері як в Україні, так і за кордоном. Викладала у модельному агентстві ”Royal Family Models”. Стала обличчам колекцій ивідомих українських дизайнерів.

  Має досвід роботи асистента постановщика Odessa Fashion Week.

 • image

  Максименко Вікторія

  Менеджер по роботі з клієнтами. В ILA English School працює з червня 2020р. 

  • У 2010 році завершила навчання в Одеському училищі мистецтв та культури ім. Данькевича.

  • У 2014 році закінчила Одеську Національну музичну академію ім. Нежданової.

  • Під час навчання спробувала свої сили у різних сферах діяльності. Найбільше припав до душі напрямок зі спілкуванням.

  • Восени 2018 року почала працювати в ILA як адміністративний асистент. На початку 2019го пішла у декрет і повернулась до ILA вже у 2020му році на посаду менеджера по роботі з клієнтами.


  Окрім гри на фортепіано, Вікторія захоплюється вишивкою, живописом, ліпкою з глини та читанням книжок.
 • image

  Анна Романенко

  Викладач. В ILA Еnglish School працює з жовтня 2014 року.
  Народилася в Одесі. Вивчала англійську мову з 4-х років.
  Закінчила школу з поглибленим вивченням англійської у Луганську. 

  • У 1999 р. вступила в ОНУ ім. Мечнікова на факультет управління міжнародних відносин. Завершила навчання у 2004 р. з дипломом магістра.

  • У 2010 р. вступила на факультет Романо-Германскої філології, заочно відділкння. В цей же час почала викладати англійску в різних школах Черноморська та Одеси.

  • У серпні 2017 р. отримала сертифікат про закінчення курсу TEFL (Teaching English as a Foreign Language).

  Анна має досвід роботи репортера на одному з каналів українського телебачення в м. Київ.
  Саме після цієї роботи Анна зрозуміла, що хоче пов'язати своє життя з іноземними мовами.
 • image

  Олена Дейвіс

  Засновник ILA Еnglish School. Виконує обов'язки виконавчого директора, самостійно розробляє навчальні матеріали, навчає викладачів, відслідковує прогрес кожного студента, проводить фінальні інтерв'ю перед тим, як видавати омріяний ILA  диплом.

  Народилась і виросла у Чорноморську, але Одеса завжди була другою батьківщиною.

  • У 1996 році вступила до ОНУ ім. Мечнікова, відділення Романо-Германскої філології.
  •  
  • У 1999 році пройшла двухмісячний базовий курс английскої в Hastings College of Arts and Technology, Великобританія. 
  •  
  • У 2001 році закінчила університет з дипломом магістра английскої філології. У цьому ж році почала педагогічну кар'єру. Напротязі наступних 8 років працювала у язикових школах Черноморська та Одеси. 
  •  
  • У 2009 році отримала пропозицію працювати у компанії Raytheon в якості перекладача. 
  •  
  • У 2010 році успішно здала екзамен по курсу EVMS (Earned Value Management System). Отримала посаду CAM (Control Account Manager) і стала лідером проєкту Six Sigma Projects.
  •  
  Досвід роботи в американськй компанії допоміг наважитися розпочати свій власний бізнес. Напротязі всіх років існування школи Олена дотримується двох основних цілей:

  1.  Встановити нові стандарти викладання английскої не тільки в Одесі, але і в Україні в цілому.
  2.  Допомогати людям долати язиковий бар'єр при спілкуванні з носіями мови.
 • image

  Анастасія Мірончук


  Викладач. В ILA English School працює з вересня 2019 р.


  Через великий інтерес до мов, зі школи почала вивчати англійську мову в інтенсивній формі, в тому числі й індивідуально з викладачем.

  • У 2020 році отримала ступінь Бакалавра, ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, за спеціальністю "Мова та література (англійська)".

  • У 2021 році отримала ступінь Магістра, ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, за спеціальністю "Мова та література (англійська)".

  Ще студенткою 2-го курсу почала викладати англійську мову індивідуально і в групах.
  Зараз має широкий досвід викладання англійської мови як дорослим студентам, так і діткам від 4-х років.


  Крім вивчення іноземної літератури та мов, Анастасія захоплюється інформаційними технологіями, графічним дизайном та кінематографом.
 • image

  Ольга Васильєва

  Викладач. В ILA працює з 2018 року.

  • У 2006 році завершила навчання на факультеті іноземних мов Одесского Національного університету ім. І.І. Мечнікова.

  • З 2005 по 2012 роки працювала на державній службі у сфері міжнародних відносин в Одеській обласній державній адміністрації та в Одеській обласній раді.

  • З 2012 по 2013 роки працювала у сфері міжнародних перевозок та логістики.

  У 2013 році стала мамою і зрозуміла, що активну участь у міжнародних заходах та процесах готова змінити на більш спокійну педагогічну діяльність. Час у декреті став можливістю вдосконалити педагогічні навики. 

О компании

INNOVATIVE LANGUAGE ADVENTURES - інноваційна школа англійської мови, яка базується в Одесі з ліпня 2013 року. 
Ми допомогаємо позбавитися психологічного бар'єру почати розмовуз носіями мови. Методика викладання, яка була створена засновницею школи Оленою Девіс, Повне Занурення, надає можливість случачам повністю зануритися у англійську. Викладачі розмовляють виключно англійською, починаючи з першого рівня для початківців. З намі працюють лише професіонали, які обов'язково повинні пройти навчання з Оленою Девіс.

Саме завдяки індивідуальному підхіду пані Олени ми надаємо гарантії, що після повного курсу (6 місяців) слухачі будуть мати нагоду спілкуватися англійською.