Пн-Пт: 9:00 - 20:00
(048)7000010
Заказать звонок

Англійска для дітей

image
 • 4 - 13 років
 • Кол-во занятий в неделю: 2
 • Длительность одного занятия: 45
 • Длительность стандартного курса: 8 місяців
 • Кол-во студентов в группе: 6
Стоимость
 • За одну дитину - 
  1,720 грн
  ціна за місяць навчання
 • За двох дітей (з кожного) - 
  1,550 грн
  ціна за місяць навчання

*Заняття, що пропущені за поважної причини, не враховуються (тільки при умові завчасного попередження).  Ви оплачуєте за фактично відвідані уроки.

 

4-6 років / 45 хв.

З самого першого уроку діти чують виключно англійську мову. Тільки таким чином ваша дитина звикне до іноземної мови та перестане відчувати дискомфорт. Ігрова форма і професіоналізм нашого викладача допоможуть дітям забути про страх і вільно переключитись на сприйняття інщої мови, як своєї рідної. Самий великий подарунок для нас - це чути, як діти починають вільно та з легкістю розмовляти англійською.

 

7-8 років / 45 хв.

Вчимо писати, читати та розмовляти. У цьому віці діти, як правило, починають вивчати англійську в загальноосвітній школі. Але тут, нажаль, їх зовсім не вчать розмовляти. Сприймати англомовну розмову, вільно відповідати на запитання викладача та розуміти відео в оригіналі - це саме ті навики, які ми розвиваємо у наших молодших студентів.

9-10 років / 60 хв.

Вже через 2 неділі регулярного відвідування (а це лише 4 заняття) ваша дитина забуде про необхідність перекладу слів на рідну мову. Зникне бар'єр і страх зробити помилку. Все,що раніше було незрозумілим або занадто складним, стане звичним. Тільки англійська мова, яскраві презентації та відео на кожному занятті. А найголовніше - море позитиву!

 

11-12 років / 60 хв.

Діти навчаються вільно відповідати на будь які запитання, роблять презентації та міні-вікторини, а також поєднують творчі проєкти з вивченням англійської. Ваша дитина буде легко і невимушено спілкуватися не лише на уроках, а й в звичайному житті, у відпустці або у міжнародній школі.